UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ci co tam s a poh howani oddali swe zycie za nas sa ich setki na cmentarzu braniewskim dano im tylko na odchodne drelich lub stary mundur. pomnik to ich symbol a symboli nie wolno niszczy c tak jest w całej EUROPIEA KOMU TEN SYMBOL -TA KI IM POSTAWIONO- przeszkadza to niech przechodzi na druga strone ulicy to jest symbol tych co tam pochowano - oni ni wybierali symboli a ich rodziny ich poszukuja Takie były czasy, taka była polityka owczesnych władz a zwyciescy nigdy nikt nie pyta o zdanie. cmentaRZ POLKÓW KTÓZY ZBINELI POD MONTE CASINO A JEST NASZYM SYMBOLEM i nikt tam od dziesistków lat nic nie zmienia TO SA ICH SYMBOLE JAK S YMBOLP OLSKI
MIESZ ELBLAGA