UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę to robić w sposób cywilizowany i nie doprowadzać do profanacji miejsca pochówku ludzi którzy w dużej części ginęli zaganiani naganem NKWD na front i do okopów. Tak czy inaczej to CMENTARZ.
Proszę to robić w sposób cywilizowany i nie doprowadzać do profanacji miejsca pochówku ludzi którzy w dużej części ginęli zaganiani naganem NKWD na front i do okopów. Tak czy inaczej to CMENTARZ.