UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę to robić w sposób cywilizowany i nie doprowadzać do profanacji miejsca pochówku ludzi którzy w dużej części ginęli zaganiani naganem NKWD na front i do okopów. Tak czy inaczej to CMENTARZ.


Anuluj