125
29.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Park rozrywki? A to się nudzisz aż tak bardzo, że marzy ci się spacer po czyichś szczątkach? Katolik, patriota?
Halina 2022 (2022.03.30)
A czy niedawno byliście przeciw miastu Tarnopol / w sprawie ronda /?
(2022.03.30)

info

3  
  0
"Powiedzcie mi dlaczego się tak nienawidzicie, podgryzcie sobie gardła, szybciej się wykończycie"
Trueman (2022.03.30)

info

5  
  0
Ale, zaraz, czy to n ie Gazeta Polska tak bardzo chciała Polskę z Unii wyprowadzać. Czyli Gazeta Putinowska.
(2022.03.30)

info

7  
  0
A czy nie warto zastanowić się nad delegalizacją... środowisk Gazety Polskiej?
(2022.03.30)
Idąc dalej tym sposobem myślenia, ulica 12Lutego, też jest BE...
(2022.03.30)
Gazeta Wolska
(2022.03.30)

info

7  
  0
Wszystko jest dla nich Be, poza prezesem i kleszkami. Zostawić ten pomnik, niech sobie jako skansen stoi. Gdyby był na placu w mieście, to co innego, a tu na cmentarzu NIE RUSZAĆ.
(2022.03.30)
@Fg - a myślisz, że park Planty to po czym jest?? I mnóstwo dzieci i elblążan spędza tam czas.
(2022.03.30)
Zbydlęcenie pisiorów nie zna granic.
(2022.03.30)

info

7  
  1