A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Park rozrywki? A to się nudzisz aż tak bardzo, że marzy ci się spacer po czyichś szczątkach? Katolik, patriota?
A czy niedawno byliście przeciw miastu Tarnopol / w sprawie ronda /?
"Powiedzcie mi dlaczego się tak nienawidzicie, podgryzcie sobie gardła, szybciej się wykończycie"
Ale, zaraz, czy to n ie Gazeta Polska tak bardzo chciała Polskę z Unii wyprowadzać. Czyli Gazeta Putinowska.
A czy nie warto zastanowić się nad delegalizacją... środowisk Gazety Polskiej?
Idąc dalej tym sposobem myślenia, ulica 12Lutego, też jest BE...
Gazeta Wolska
Wszystko jest dla nich Be, poza prezesem i kleszkami. Zostawić ten pomnik, niech sobie jako skansen stoi. Gdyby był na placu w mieście, to co innego, a tu na cmentarzu NIE RUSZAĆ.
@Fg - a myślisz, że park Planty to po czym jest?? I mnóstwo dzieci i elblążan spędza tam czas.
Zbydlęcenie pisiorów nie zna granic.