UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
witam trudna jest ta nasza historia ---mieszkam w tym mieście od 45 roku---1945 -pamiętam tamte czasy ---dziś to jest całkiem inne miasto inni ludzie -----ale nie powinniśmy zapominać -i szanować tych co ponieśli ofiarę ---za --brak mi słów -by określić -ich poświęcenie --niewiele zostało ich pamięci --