18
10.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Blokują mję, lib-cenzory, więc nie bardzo mogę Was dziś nauczać w "wolnych", "niezależnych"i "demokratycznych"mediach, Towarzyszki i Towarzysze! Ale na moim fb cały czas można się prawdy dowiedzieć, zachęcam:)#WojnaWojnie!
tow. Koliński ocenzurowany (2022.03.10)
A co z terenem po ogrodnictwie przy ul. Robotniczej blisko skrzyżowania gdzie jest aldi.
(2022.03.10)
Nie są w rękach miasta.
(2022.03.10)
Stęskniony? Bo my wcale.
My (2022.03.11)
Wroblson wyprzedaż działek middle sale
Tak (2022.03.11)

info

1  
  0
Bez względu na wasz HEJT - podkreślam: CAŁY TEREN wraz ze starą pętlą włącznie - to jest bardzo dobry grunt pod halę i obiekty drugiej zajezdni tramwajowej. Wobec braku sieci przy Fromborskiej - odpada obszar ROD Tramwajarz, który od wielu lat był planowany był pod budowę drugiego depot. Zaślepione chęcią łatwego zysku Miasto robi gruby błąd marnując strategiczny kawałek ziemi, który powinien zostać wykorzystany inaczej niż pod markety (dodatkowo rujnujące drobną przedsiębiorczość i małe sklepy w pobliżu). No chyba, że inwestorem jest właściciel tego marketu, który tu istnieje od trzydziestu lat i chodzi o jego rozbudowę? Jednym słowem - Zajezdnia - TAK, market - NIE.
pioan (2022.03.12)

info

5  
  0
Kur. .. .. ale was po. .. .ło. Budują źle nie budują źle. De, ,, ,le normalnie. Inaczej tego nie mozna nazwać. Sami nie wiecie o co wam chodzi.
(2022.03.12)
O ten tramwaj co nie jeździ. ..
(2022.03.14)