UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez względu na wasz HEJT - podkreślam: CAŁY TEREN wraz ze starą pętlą włącznie - to jest bardzo dobry grunt pod halę i obiekty drugiej zajezdni tramwajowej. Wobec braku sieci przy Fromborskiej - odpada obszar ROD Tramwajarz, który od wielu lat był planowany był pod budowę drugiego depot. Zaślepione chęcią łatwego zysku Miasto robi gruby błąd marnując strategiczny kawałek ziemi, który powinien zostać wykorzystany inaczej niż pod markety (dodatkowo rujnujące drobną przedsiębiorczość i małe sklepy w pobliżu). No chyba, że inwestorem jest właściciel tego marketu, który tu istnieje od trzydziestu lat i chodzi o jego rozbudowę? Jednym słowem - Zajezdnia - TAK, market - NIE.
pioan