Wybrany wątek opinii

Kur. .. .. ale was po. .. .ło. Budują źle nie budują źle. De, ,, ,le normalnie. Inaczej tego nie mozna nazwać. Sami nie wiecie o co wam chodzi.
(2022.03.12)
O ten tramwaj co nie jeździ. ..
(2022.03.14)
Powrót do komentarzy