UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odnoszę dziwne wrażenie, że cały art powstał tylko pod to zupełnie przypadkowe zdjęcie :)jeśli tak, to BARDZO DOBRZE!
CosTamWiem
Odnoszę dziwne wrażenie, że cały art powstał tylko pod to zupełnie przypadkowe zdjęcie :)jeśli tak, to BARDZO DOBRZE!
CosTamWiem