A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo dobrze "port"nie będzie miał teraz rozładunków BRAWO! do likwidacji?
Popatrzcie sobie na googlach jak wygląda port w Vordingborg (10tysiecznym miasteczku)a jak wygląda port w Elblągu - 10 razy większym mieście. Takich miniportow w Europie jest cala masa, a Port Elbląg przy nich wygląda jak ubogi krewny.
@GłębokaMyśl - Mam nadzieję że się nie rozmnożyłeś i nie rozmnożysz.
Zapytaj taką jedną onucę co tu do znudzenia o kaczym dole gada.
bliżej nie ma to może z Afryki piasek sprowadzajcie
A meble z Wójcik, też już nie idą do Rosji ?
A Towarzystwo Polska - Wschód, kiedyś Tow. Przyjażni Polsko - Radzieckiej na ul. Robotniczej co teraz porabia ?
@prrrrrr - Nadzieja jest matką wszystkich głupców.
A właśnie dzisiaj 08.03.2022 po Zalewie w strone FR płyneła barka
No ale pewnie bez towaru