39
03.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo dobrze "port"nie będzie miał teraz rozładunków BRAWO! do likwidacji?
andrzej z. (2022.03.05)

info

0  
  1
Popatrzcie sobie na googlach jak wygląda port w Vordingborg (10tysiecznym miasteczku)a jak wygląda port w Elblągu - 10 razy większym mieście. Takich miniportow w Europie jest cala masa, a Port Elbląg przy nich wygląda jak ubogi krewny.
Portowiec (2022.03.06)

info

1  
  1
@GłębokaMyśl - Mam nadzieję że się nie rozmnożyłeś i nie rozmnożysz.
prrrrrr (2022.03.06)
Zapytaj taką jedną onucę co tu do znudzenia o kaczym dole gada.
hfhfhfh (2022.03.06)
bliżej nie ma to może z Afryki piasek sprowadzajcie
(2022.03.06)

info

0  
  1
A meble z Wójcik, też już nie idą do Rosji ?
(2022.03.06)

info

0  
  0
A Towarzystwo Polska - Wschód, kiedyś Tow. Przyjażni Polsko - Radzieckiej na ul. Robotniczej co teraz porabia ?
(2022.03.06)

info

0  
  0
@prrrrrr - Nadzieja jest matką wszystkich głupców.
GłębokaMyśl (2022.03.07)
A właśnie dzisiaj 08.03.2022 po Zalewie w strone FR płyneła barka No ale pewnie bez towaru
(2022.03.08)

info

0  
  0