UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popatrzcie sobie na googlach jak wygląda port w Vordingborg (10tysiecznym miasteczku)a jak wygląda port w Elblągu - 10 razy większym mieście. Takich miniportow w Europie jest cala masa, a Port Elbląg przy nich wygląda jak ubogi krewny.

Portowiec