UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Medium - P. Gabrysi już dawno nie ma jak większości pracowników część odeszlac a większość pseudo prezes pozwalniał
...jakim trzeba byc
@Medium - P. Gabrysi już dawno nie ma jak większości pracowników część odeszlac a większość pseudo prezes pozwalniał
...jakim trzeba byc