UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy Pan Prezes elbląskiej firmy pochwalił się, że w tym roku pracownicy po raz pierwszy nie dostaną świątecznych premii w grudniu?
Koleś
Czy Pan Prezes elbląskiej firmy pochwalił się, że w tym roku pracownicy po raz pierwszy nie dostaną świątecznych premii w grudniu?
Koleś