UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy Pan Prezes elbląskiej firmy pochwalił się, że w tym roku pracownicy po raz pierwszy nie dostaną świątecznych premii w grudniu?

Koleś

Anuluj