A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Specjalnie wczoraj przepisy w Nowym Ladzie zmienili w temacie zakupu zabytków, by za pol darmo Obajtek mógł kupić
"wewnątrz zachowały się oryginalne boazerie holu oraz schody z ozdobną balustradą. "- i właściwie to tyle jeśli chodzi o rozmowy z konserwatorem. Co najwyżej może porozmawiać o doborze lakieru na boazerii i kolorem chodnika na schodach. Jak w pobliżu będzie jakaś biedra to pomyślę nad zakupem. Trzymajcie to dla mnie i zejdźcie jeszcze trochę z ceną.
Czekali żeby nabywca załapał się na pałacyk+
daniel dajesz!!! i cyk pałacek plus, bez podatku no i luz!
Pałac w cenie mieszkania, szkoda że jestem nieudacznikiem i nie ukradłem dotąd ani zety, na miejscu Kurii bym już tam wysyłał umyślnego, kupią za co łaska, będzie czym zająć komornika, bo już nadchodzi.
Pałacyk +
wygnalili dzieci z domu dziecka żeby sie nachapać pieiędzmia tu zonk. chytry i złodziej dwa razy traci.
tak się robi biznes biedni i frajerzy mogą tylko cmokać
Pilnuj siebie.
To dobry obiekt na tak potrzebny Dom Starców.