21
28.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Specjalnie wczoraj przepisy w Nowym Ladzie zmienili w temacie zakupu zabytków, by za pol darmo Obajtek mógł kupić
(2022.01.28)

info

8  
  4
"wewnątrz zachowały się oryginalne boazerie holu oraz schody z ozdobną balustradą. "- i właściwie to tyle jeśli chodzi o rozmowy z konserwatorem. Co najwyżej może porozmawiać o doborze lakieru na boazerii i kolorem chodnika na schodach. Jak w pobliżu będzie jakaś biedra to pomyślę nad zakupem. Trzymajcie to dla mnie i zejdźcie jeszcze trochę z ceną.
Mjr.Tom (2022.01.29)

info

1  
  4
Czekali żeby nabywca załapał się na pałacyk+
(2022.01.29)

info

4  
  2
daniel dajesz!!! i cyk pałacek plus, bez podatku no i luz!
spx (2022.01.29)

info

7  
  0
Pałac w cenie mieszkania, szkoda że jestem nieudacznikiem i nie ukradłem dotąd ani zety, na miejscu Kurii bym już tam wysyłał umyślnego, kupią za co łaska, będzie czym zająć komornika, bo już nadchodzi.
Stangret (2022.01.31)

info

1  
  0
Pałacyk +
(2022.01.31)

info

1  
  0
wygnalili dzieci z domu dziecka żeby sie nachapać pieiędzmia tu zonk. chytry i złodziej dwa razy traci.
(2022.01.31)

info

0  
  0
tak się robi biznes biedni i frajerzy mogą tylko cmokać
(2022.01.31)

info

0  
  0
Pilnuj siebie.
Swojak (2022.01.31)
To dobry obiekt na tak potrzebny Dom Starców.
(2022.02.01)

info

3  
  0