UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pałac w cenie mieszkania, szkoda że jestem nieudacznikiem i nie ukradłem dotąd ani zety, na miejscu Kurii bym już tam wysyłał umyślnego, kupią za co łaska, będzie czym zająć komornika, bo już nadchodzi.

Stangret

Anuluj