Wybrany wątek opinii

Współczuję, tak zupełnie po ludzku PiSowcom. Współczuję bardzo bolesnego upadku i rozliczeń, które skończą się wyrokami. Za kraty na leżaki trafi nie tylko rząd, ale również kolaborujący z nimi kler i dziennikarze. O szmalcownikach nie wspomnę.
(2022.01.28)
Pilnuj siebie.
Swojak (2022.01.31)
Powrót do komentarzy