Wybrany wątek opinii
Współczuję, tak zupełnie po ludzku PiSowcom. Współczuję bardzo bolesnego upadku i rozliczeń, które skończą się wyrokami. Za kraty na leżaki trafi nie tylko rząd, ale również kolaborujący z nimi kler i dziennikarze. O szmalcownikach nie wspomnę.
Do moderacji
Odpowiedz
16
10
Pilnuj siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1