Wybrany wątek opinii

Jedyne takie boisko na Zawadzie. Lepiej zlikwidować, niż odnowić. Potem chcecie żeby młodzież była zdrowa i będziecie narzekać, że mamy społeczeństwo słabe i mizerne. Najlepiej przykręcić tabliczkę z napisem "nie grać w piłkę w obrębie budynku". Gdzie ta młodzież ma się wyszaleć???. Dokąd to zmierza???!!!
Za sportem (2022.01.31)
@Za sportem - Idz tam się wyszaleć. Jak tam pole minowe zrobione przez pieski.
Sport to zdrowie (2022.02.01)
Powrót do komentarzy