UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jedyne takie boisko na Zawadzie. Lepiej zlikwidować, niż odnowić. Potem chcecie żeby młodzież była zdrowa i będziecie narzekać, że mamy społeczeństwo słabe i mizerne. Najlepiej przykręcić tabliczkę z napisem "nie grać w piłkę w obrębie budynku". Gdzie ta młodzież ma się wyszaleć???. Dokąd to zmierza???!!!
Za sportem