UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jedyne takie boisko na Zawadzie. Lepiej zlikwidować, niż odnowić. Potem chcecie żeby młodzież była zdrowa i będziecie narzekać, że mamy społeczeństwo słabe i mizerne. Najlepiej przykręcić tabliczkę z napisem "nie grać w piłkę w obrębie budynku". Gdzie ta młodzież ma się wyszaleć???. Dokąd to zmierza???!!!

Za sportem