A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Realizuje się po prostu plan, już 10 lat temu było wiadomo jakie ekspresówki i autostrady zostaną oddane w kolejnych latach.
@wielka sprawa - Chociaż zgadzam się z Tobą co do opinii, ale mam wrażenie, że to chyba jednak nie na temat.
Mądre słowa!
Przekop powstanie a infrastruktura leży i kwiczy. ..
Tzn odcinek w woj. Pomorskim po przebudowie nadal będzie miał po jednym pasie w każdym kierunku?
@TeofilSkorupa - Pieprzony pisior!