18
04.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A KIEDY ?!bezplatne taxi i pomoc dla MŁODYCH?>
antyStarzec (2022.01.04)

info

5  
  6
Taksiarstwo podupada, więc trzeba zachęcić staruszków
(2022.01.04)

info

4  
  1
ten projekt z taksowka w tle kpina. .. .. a teszta seniorow zalapie sue 1 na 100.. .. kto wymyslil. .. tak samo z uslygami typu odsniezanie. .. czy. .. prace ogrodnicze. .a ludzie nue moga normalnie zarobic. .. xd. .ro kpina jak berety. .. czyzby wielebnemu. .zabraklo kasy dla seniorow. .. pojedzie tylko seyny. .. 1 takkkka tajsowka w elblagu. .. .toc to szooook. .. .. ???
Y/yyyyyy (2022.01.04)

info

7  
  2
chyba trzeba dac prace referendziarzom z 2012 roku, zeby czasem nie zrobili drugiego referendum i nie odwołali wróblewskiego, zreszta co najmniej jeden z nich ma juz fuche w UM.
Upadły Harley (2022.01.04)

info

5  
  0
@Kolega Dlugiego - Jak będziesz emerytem to zobaczysz kto komu będzie dawał.
(2022.01.04)
Na sylwestra stać ich wybielić 1000 zł, a kłamią że brak im kasy, żenada.
(2022.01.05)

info

2  
  0
Emerytka ma 4600 za 40 lat, spółka miejska, jej stary też urzedasy, im jest dobrze, dzieci, wnuki po spółkach i urzędach pracują.
(2022.01.05)

info

2  
  0
@Antoś. - Przyklad celowego ciemniactwa!
też elblążanin (2022.01.07)