UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Emerytka ma 4600 za 40 lat, spółka miejska, jej stary też urzedasy, im jest dobrze, dzieci, wnuki po spółkach i urzędach pracują.


Anuluj