UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Emerytka ma 4600 za 40 lat, spółka miejska, jej stary też urzedasy, im jest dobrze, dzieci, wnuki po spółkach i urzędach pracują.
Emerytka ma 4600 za 40 lat, spółka miejska, jej stary też urzedasy, im jest dobrze, dzieci, wnuki po spółkach i urzędach pracują.