UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chyba trzeba dac prace referendziarzom z 2012 roku, zeby czasem nie zrobili drugiego referendum i nie odwołali wróblewskiego, zreszta co najmniej jeden z nich ma juz fuche w UM.
Upadły Harley
chyba trzeba dac prace referendziarzom z 2012 roku, zeby czasem nie zrobili drugiego referendum i nie odwołali wróblewskiego, zreszta co najmniej jeden z nich ma juz fuche w UM.
Upadły Harley