Wybrany wątek opinii

Szczepta się, ale z Kim? Jedna to nawet jest chętna w ogłoszeniach, ale ciekawe, bo nic za to nie chcę, mówi, że zrobi to dla przyjemności. Ludzi to mają siano w głównych, ja raz wiedziałem takich co się szczepili I potem wzieli ich w koc I do karetki, Ta chętna lalunia nawet NIE ma pojęcia jak by ją ludzie na języki wzieli, a možna I nie, teraz świat się taki durny robi, że już nic nie wiem.
Antoś. (2022.01.04)
@Antoś. - Przyklad celowego ciemniactwa!
też elblążanin (2022.01.07)
Powrót do komentarzy