A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Deng - Co to jest pislandia?
@Deng - Z ciemną masą I z bio- masą, biznesu nie zrobisz, Bo jak to mówią: lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zrobić.
Życzę powodzenia w nowym roku