Wybrany wątek opinii
Najbardziej opłacałoby się spalanie ciemnej masy, bo tej w PiSlandii nie brakuje.
Do moderacji
Odpowiedz
34
18
@Deng - aty jesteś jednym z nich
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@Deng - Co to jest pislandia?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Deng - Z ciemną masą I z bio- masą, biznesu nie zrobisz, Bo jak to mówią: lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zrobić.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0