Wybrany wątek opinii

Najbardziej opłacałoby się spalanie ciemnej masy, bo tej w PiSlandii nie brakuje.
Deng (2021.12.23)
@Deng - aty jesteś jednym z nich
(2021.12.23)
@Deng - Co to jest pislandia?
(2021.12.28)
@Deng - Z ciemną masą I z bio- masą, biznesu nie zrobisz, Bo jak to mówią: lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zrobić.
Ale kocioł (2021.12.29)
Powrót do komentarzy