UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co na to Ewcia Kopacz, ? Ma takie zgrabne, suche nozki. A swja droga co podpisala, to podpisala Brukselka I Berlin sie ciesza. Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj