UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za, Trzeba być odpowiedzialnym za swoje pieski. Mam 2 owczarki sprzątam po nich i żaden to wstyd. A kaganiec na spacerze żaden problem.

J 23 nadaje

Anuluj