UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za, Trzeba być odpowiedzialnym za swoje pieski. Mam 2 owczarki sprzątam po nich i żaden to wstyd. A kaganiec na spacerze żaden problem.
J 23 nadaje
Jestem za, Trzeba być odpowiedzialnym za swoje pieski. Mam 2 owczarki sprzątam po nich i żaden to wstyd. A kaganiec na spacerze żaden problem.
J 23 nadaje