A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@System - po co wplątujesz politykę
@Elblągi są jakie są - Bardz mnie to dziwi poniewaz z tego co wiem to jezeli chodzi o park to jest calkowity zakaz wstepu dla psow. Psy maja swoj park do ktorego przychodza rodzice ze swoimi dziecmi i bez psow.
bzdura
wprowadzić podatek od "mądrości inaczej", nie wypłaciłbyś się do końca życia. .. ..
@Tralala - Ot, przechwałki "pipeczki"z internetu. Co jeszcze? Strumieniem moczu z kolegami gasiliście pożary domów?
to nie jest tak jest coś w tym że kochamy zwierzęta no i je posiadamy żeby był zachowany po nich porządek robić niestety jakieś udogodnienia (podobnie jak z rowerem mam go i powinno być miejsce aby gdzieś go pozostawić albo właściciele samochodów wszyscy powinni mieć parkingi miej by było rozjechanych trawników )a mamy je legalnie to opiekunowie osiedli powinni zadbać o wystawienie w odpowiednich widocznych miejscach śmietników na te odpady nie mówię tu o darmowych woreczkach bo każdy właściciel psa zanim wyjdzie z swoim ulubieńcem powinien o tym pomyśleć żeby mieć go przy sobie i jak sprzątniemy to, ,, ,, nie szukamy śmietnika po całym osiedlu (w wielu wypadkach ich brak albo wcale nie są opróżniane )wiadomo psy były i będą w naszym otoczeniu (jeden plac zabaw dla psów w dużym mieście też jest porażką psy jak dzieci potrzebują się wybiegać ciągane na smyczy w zabetonowanym mieście są jak w niewoli a trzymane w mieszkaniach to samo )w niektórych miastach są parki tam gzie mogą psy swobodnie pobiegać i nikomu to nie przeszkadza mało kiedy wzbudzają agresję i się integrują a i właściciele też :)
taka tak wprowadźcie swój podatek i w tym samym roku ilość psów w lasach wzrośnie w tysiącach procent bo to pewnie najpopularniejszy sposób Polaków na pozbycie się problemu jak ze śmieciami POWODZENIA
@Elblągi są jakie są - A osrał was pies
Ja w kieszeni petardy noszę i jak kundel szczeka to odpalam i po kłopocie
@QbeeQ - ZOMO tak masz rację