Wybrany wątek opinii

ZOMO mieszkało w wielu miastach jak samo pisze narobiło sobie tyle wrogów że musi co rusz uciekać do innego miasta jeszcze z dzieckiem, większym problemem są pijacy w parkach niż te psy
QbeeQ (2021.12.14)
@QbeeQ - ZOMO tak masz rację
Sanepidu (2021.12.14)
Powrót do komentarzy