UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
to nie jest tak jest coś w tym że kochamy zwierzęta no i je posiadamy żeby był zachowany po nich porządek robić niestety jakieś udogodnienia (podobnie jak z rowerem mam go i powinno być miejsce aby gdzieś go pozostawić albo właściciele samochodów wszyscy powinni mieć parkingi miej by było rozjechanych trawników )a mamy je legalnie to opiekunowie osiedli powinni zadbać o wystawienie w odpowiednich widocznych miejscach śmietników na te odpady nie mówię tu o darmowych woreczkach bo każdy właściciel psa zanim wyjdzie z swoim ulubieńcem powinien o tym pomyśleć żeby mieć go przy sobie i jak sprzątniemy to, ,, ,, nie szukamy śmietnika po całym osiedlu (w wielu wypadkach ich brak albo wcale nie są opróżniane )wiadomo psy były i będą w naszym otoczeniu (jeden plac zabaw dla psów w dużym mieście też jest porażką psy jak dzieci potrzebują się wybiegać ciągane na smyczy w zabetonowanym mieście są jak w niewoli a trzymane w mieszkaniach to samo )w niektórych miastach są parki tam gzie mogą psy swobodnie pobiegać i nikomu to nie przeszkadza mało kiedy wzbudzają agresję i się integrują a i właściciele też :)