Wybrany wątek opinii
Moja kochana ulica Dojazdowa, oaza ciszy i spokoju ma być tak zniszczona. :(
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Tyle złych rzeczy w tym roku, i jeszcze ta informacja na koniec. Okropny 2021 niech się już skończy !!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1