Wybrany wątek opinii

Czy dzięki temu będziemy mieli ciepełko tańsze o kolejne 20%? Czy Don Wicia może nam to obiecać? Oczywiście. Przecież obiecać można wszystko.
Phihihi (2021.12.08)
@Phihihi - Obiecać to może każdy, ale nie każdy może doić ciągle, bez opamiětania, bez żadnego wstydu, - dojenie za kłamstwa, a co z sumieniem ? zapyta ktoś, - trzeba go najpierw mieć, do tego potrzebna jest wiara I to nie do sierpa I młota, ale dobrze by było, aby młot uwierzył w Boga. .
Kpw (2021.12.08)
Powrót do komentarzy