Wybrany wątek opinii
Czy dzięki temu będziemy mieli ciepełko tańsze o kolejne 20%? Czy Don Wicia może nam to obiecać? Oczywiście. Przecież obiecać można wszystko.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Phihihi - Obiecać to może każdy, ale nie każdy może doić ciągle, bez opamiětania, bez żadnego wstydu, - dojenie za kłamstwa, a co z sumieniem ? zapyta ktoś, - trzeba go najpierw mieć, do tego potrzebna jest wiara I to nie do sierpa I młota, ale dobrze by było, aby młot uwierzył w Boga. .
Do moderacji
Odpowiedz
4
2