UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy- sołtys+ 2 wicesołtysów + p. Antoni- nie możecie po korepetycje pojechać na tydzień do Oświęcimia, który "PRACA, NOWE BUDOWNICTWO, RELAKS. OŚWIĘCIM ZACHĘCA NOWYCH MIESZKAŃCÓW". I o basenie, kto z własnej kieszeni zapłaci 600 tysięcy za wyrzucony projekt budowy plastikowego basenu? To jawna niegospodarność. Może stowarzyszenie p. Tołwińskiego złoży doniesienie, byłby to dobry prognostyk.
Basta