43
22.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy mi się wydaje, że miasto kiedyś miało w planach na tych "inwestycyjnych terenach budować prawdziwy zakład utylizacji odpadów ze składowiskiem, a nie ciągle inwestować w istniejący zabawkowy i śmieszny tymczasowy twór w Rubnie. Który znajduje się w strefie nad zalewowej, jakiś rezerwat chyba w pobliżu i przy terenach które za grubą kasę miasto ciągle próbuje sprzedawać na Modrzewinie. Smród na całą Zawadę, Rubno i czasami Nad Jarem tylko ludzie jeszcze nie kojarzą co to za zapaszek. Może, ktoś zbadał by sprawę jak to się stało, że bez powiadamiania najbliższych sąsiadów graniczących z tym zakładem zaplanowano po cichaczu jakąś rozbudowę, nową pryzmę na składowanie odpadów i przy tej okazji wycieli ze trzy hektary lasu. A tak się szczycą, że tacy ekologiczni są. Do tej pory włodarze miasta strzelali sobie w stopę, teraz to już w kolano sobie strzelają, jeszcze trochę i palną sobie w. .. ..
Jaru (2021.10.25)

info

2  
  0
Łapy precz od lasu!
Art :) (2021.10.27)

info

0  
  0
jak mówia stazy polacy z ta f rma to moocne przegiecie pały tego typu farmy wymagaja czystego powietrza v bez pyłów a tam teren mocno zachmuzony i powierrze nie czyste, a w poblizu sa jeszcz siedliska ptaków szkoda lasów mimu ze juz wycieto do potreb kwydzynia po łowe wycodczyzny elblaskiej ale fabryka papieru poszła pod mlotek a tiró w juz nie widac jak jada to tylko wioza kołki do łotu
WAN (2021.12.12)

info

0  
  0