UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy mi się wydaje, że miasto kiedyś miało w planach na tych "inwestycyjnych terenach budować prawdziwy zakład utylizacji odpadów ze składowiskiem, a nie ciągle inwestować w istniejący zabawkowy i śmieszny tymczasowy twór w Rubnie. Który znajduje się w strefie nad zalewowej, jakiś rezerwat chyba w pobliżu i przy terenach które za grubą kasę miasto ciągle próbuje sprzedawać na Modrzewinie. Smród na całą Zawadę, Rubno i czasami Nad Jarem tylko ludzie jeszcze nie kojarzą co to za zapaszek. Może, ktoś zbadał by sprawę jak to się stało, że bez powiadamiania najbliższych sąsiadów graniczących z tym zakładem zaplanowano po cichaczu jakąś rozbudowę, nową pryzmę na składowanie odpadów i przy tej okazji wycieli ze trzy hektary lasu. A tak się szczycą, że tacy ekologiczni są. Do tej pory włodarze miasta strzelali sobie w stopę, teraz to już w kolano sobie strzelają, jeszcze trochę i palną sobie w. .. ..

Jaru