UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak mówia stazy polacy z ta f rma to moocne przegiecie pały tego typu farmy wymagaja czystego powietrza v bez pyłów a tam teren mocno zachmuzony i powierrze nie czyste, a w poblizu sa jeszcz siedliska ptaków szkoda lasów mimu ze juz wycieto do potreb kwydzynia po łowe wycodczyzny elblaskiej ale fabryka papieru poszła pod mlotek a tiró w juz nie widac jak jada to tylko wioza kołki do łotu
WAN