22
18.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bo "władze"Elbląga czekają aż urząd morski wyłoży wszystko na tacy. .. inaczej się nie opłaca bo trzeba ruszyć tyłek z fotela
(2021.10.20)
@truskawiecka - Obawiam się, że masz rację.
(2021.10.22)