UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo "władze"Elbląga czekają aż urząd morski wyłoży wszystko na tacy. .. inaczej się nie opłaca bo trzeba ruszyć tyłek z fotela


Anuluj