UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo "władze"Elbląga czekają aż urząd morski wyłoży wszystko na tacy. .. inaczej się nie opłaca bo trzeba ruszyć tyłek z fotela
bo "władze"Elbląga czekają aż urząd morski wyłoży wszystko na tacy. .. inaczej się nie opłaca bo trzeba ruszyć tyłek z fotela