Wybrany wątek opinii

Ten cały remont to lipa. Wszystko będzie odnowione zgodnie z założeniami z lat 70XX w. Nawet sanitariaty nie powstaną, miejsc do cumowania dokładnie tyle samo. Takie pieniądze zostaną wydane a będzie tak dobrze jak było.
truskawiecka (2021.10.18)
@truskawiecka - Obawiam się, że masz rację.
(2021.10.22)
Powrót do komentarzy