A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kat_Na_Idiotów - A co tam jest nie tak?
Władze Fromborka przynajmniej coś robią. A władze Elbląga nie robią nic, aby port w Elblągu został rozbudowany
jeśli kosztorys inwestorski jest wyższy od podanych przez firmy, przetarg powinien być unieważniony.
Bo tanio, to drogo !!!!!
Szkoda że w sezonie wakacyjnym turystów odstrasza fetor zielonej wody w porcie Frombork.
Porządny port posiada ukośny falochron osłaniający go przed dużym zafalowaniem wewnątrz przy silnym wietrze, szczególnie od strony wejścia. Takim portem na Zalewie jest Suchacz. Port w Tolkmicku jest bublem, ponieważ modernizując go nie wykonano takiego falochronu.
Mam nadzieję że ten slip poprawią.
Tylko się cieszyć, lecz brak mi w tym uwzględnienia formy turystycznej. Miejsca postojowe dla żaglówek, motorówek, tramwai wodnych.
Będzie na tym brzegu zalewu gdzieś stacja paliw dla jachtów?
A co z pogłębieniem? To jest przecież największy problem, znacznie tańszy do rozwiązania niż przebudowa całego portu.
To nie władze Fromborka tylko Urząd Morski