Wybrany wątek opinii

No to uwaga. .. .aby nie powstał bubel jak w Tolkmicku!
Kat_Na_Idiotów (2021.10.18)
@Kat_Na_Idiotów - widzieliście ratusz w tolkmicku to jest megalomania dla kilku biurasków nawet sali nie ma żeby bezradni obradowali
(2021.10.18)
@Kat_Na_Idiotów - A co tam jest nie tak?
(2021.10.18)
Powrót do komentarzy