Wybrany wątek opinii
No to uwaga. .. .aby nie powstał bubel jak w Tolkmicku!
Do moderacji
Odpowiedz
20
8
@Kat_Na_Idiotów - widzieliście ratusz w tolkmicku to jest megalomania dla kilku biurasków nawet sali nie ma żeby bezradni obradowali
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Kat_Na_Idiotów - A co tam jest nie tak?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0