45
08.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dwie sprawy, zwiekszony ruch oznacza, ze rowniez skrzyzowanie Grota Roweckiego/Grobla Sw. Jerzego/Zwiazku Jaszczurczego rowniez trzeba zabezpieczyc i wprowadzic sygnalizację świetlną.
(2021.10.15)

info

0  
  0
@paterek - Dodam jeszcze cos ciekawszego, przez lata na skrzyzowaniu wyspianskiego, bqluckiego, jaszury bylo przejcie od strony szpitala, wystarczylo pasy namqlowac, nie zrobili przejscie tam od strony grobli(po gorke)gdzie samochody wyjezdzajace w prawo z wyspianskiego i lewo z oboznej jak jest pieszy to maja mniejsze sznse go dostrzec gdyz czesto patrza w strone jaszczurczego od strony szpitala, jak bylo poprzednie rozwiazanie to bylo dlq kazdego lepsze samochody z jaszczurczego zatrzymywaly sie i pieszy spokojnie przeszedl i ci z baluckiego i wyspianskiego wlaczli sie spokojnie do ruchu, przez lata tam nie bylo potracenia ale teraz um i rzad z przepisami i media z interpretacja stworzyli do tego warunki, nie wspomne ile pieniedzy wydali na kawalek polbruku, nowe znaki i farbe na pasy, po jaka cholere zmienili cos co dobrze funkcjonowalo. ..
kìjxjg (2021.10.15)
Paranoja kolejne światła zrobią. Nie zdazysz dobrze ruszyć i już stoisz bo jest światło czerwone jeszcze barany jeżdżą lewym pasem i się wleka czterdziestka.
Mika40 (2021.10.17)

info

0  
  0
@Zmienić Urbanistę - jaki urbanista? co ty wąchasz?
(2021.10.17)
po co ścieżka. jaśnie oświeceni rowerzyści pocisną chodnikiem. biedne krzywdzone istotki
logiczniemyślący (2021.10.18)