UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@paterek - Dodam jeszcze cos ciekawszego, przez lata na skrzyzowaniu wyspianskiego, bqluckiego, jaszury bylo przejcie od strony szpitala, wystarczylo pasy namqlowac, nie zrobili przejscie tam od strony grobli(po gorke)gdzie samochody wyjezdzajace w prawo z wyspianskiego i lewo z oboznej jak jest pieszy to maja mniejsze sznse go dostrzec gdyz czesto patrza w strone jaszczurczego od strony szpitala, jak bylo poprzednie rozwiazanie to bylo dlq kazdego lepsze samochody z jaszczurczego zatrzymywaly sie i pieszy spokojnie przeszedl i ci z baluckiego i wyspianskiego wlaczli sie spokojnie do ruchu, przez lata tam nie bylo potracenia ale teraz um i rzad z przepisami i media z interpretacja stworzyli do tego warunki, nie wspomne ile pieniedzy wydali na kawalek polbruku, nowe znaki i farbe na pasy, po jaka cholere zmienili cos co dobrze funkcjonowalo. ..
kìjxjg