A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rozwijać sie bedzie nie tylko przystan w Suchaczu, ale i inne, bo jestem pewien że po otwarciu przekopu ruch w sezonie bedzie ogromny. Rozwinie sie rownież gastronomia i handel i hotelarstwo. .Na podobne inwestycje powinien przygotowywać sie rownież Elbląg, bo cały region co oczywiste zyska. W szwecji jest ponad 50 portow. Ogromna wiekszość to porty małe i wszystkie mają prace. Podobmie bedzie z 4 co do wielkości porcie Elbląg, ktory ma infrastrukture drogową i kolejową. (po dostosowaniu oczywiście. )
@Do_pomorskiego - Są, ale nie będę o tym pisał publicznie, iż wtedy się już kompletnie zagotują korupcyjne kapitaluchy a ja z sądów nie będę wychodził przez kolejne 4 lata (do następnej wygranej w SN:)- nie mam na to teraz czasu; ale oczywiście o sprawie nie zapominamy i bacznie się rabunkowym planom lokalnych neolibów-wyprzedawczyków publicznego dobra przyglądamy:)
@Eon - To prawda, tylko pogonić hamulcowych i hydropneumatyków, szkodzących Elblągowi i okolicy- wybór należy do nas.
Powiem krótko- jesteś żałosny(a).
@Do_pomorskiego - Wybraliśmy to co wybraliśmy.
Marina na 100 jachtów może być za mała jak przekop pobudują. Minimum 150.Koniecznie trzeba już teraz zacząć pracę nad kodeksem ruchu wodnego dla drogi wodnej. Będzie taki tłok na wodzie, że kolizji może być mnóstwo. Statki, barki, jachty, kajaki - jak okiem sięgnąć wszędzie coś płynie. Bezpieczeństwo powinno mieć priorytet.
nic tam nie ma
@Pani be, pani me - Przecież ten gamoń i tak tego nie zrozumie uczepił się jednego aby zaistnieć
jeden milion złotych - no no potęga - na waciki wystarczy