UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozwijać sie bedzie nie tylko przystan w Suchaczu, ale i inne, bo jestem pewien że po otwarciu przekopu ruch w sezonie bedzie ogromny. Rozwinie sie rownież gastronomia i handel i hotelarstwo. .Na podobne inwestycje powinien przygotowywać sie rownież Elbląg, bo cały region co oczywiste zyska. W szwecji jest ponad 50 portow. Ogromna wiekszość to porty małe i wszystkie mają prace. Podobmie bedzie z 4 co do wielkości porcie Elbląg, ktory ma infrastrukture drogową i kolejową. (po dostosowaniu oczywiście. )
Krzysztof M