79
08.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A po co budować u nas mariny, przecież u niemców jest ich dużo.
(2021.07.11)

info

2  
  1
A kiedy pole kempingowe ????
(2021.07.12)

info

0  
  0
@Ktoico - zabetonować wszystko
(2021.07.12)
Dumny masz rację
Luft (2021.07.14)

info

0  
  0
Nowa droga Pogrodzie Frąbork a śćieżek rowerowych brak idiota tak projektuje drzewka posadzone w rowie odwadniającym
noris1225 (2021.07.15)

info

0  
  0
Brawo pomysłodawcom, pamiętam tamten Suchacz był piękny. Droga otwiera się dla turystów.
papka (2021.07.15)

info

0  
  0
Dobrze by było żeby pomyślano o kolei nad zalewowej do Fromborka, piękna trasa.
rombek (2021.07.15)

info

0  
  0
Kochany PortElu. Nie piszcie takich wyświechtanych "socjalistycznych"tutułów "Chcą rozbudować. .. ."Pisać po prostu jak w tym przypadku : "Władze Tolkmicka chcą. .. .. " @Polak Maly.
(2021.07.15)

info

1  
  0
@DresBląg - Masz rację wróbla wykopać z ratusza i tych złodziei radnych czas na zmiany pokazał z komunikacją miejską zamiast ulepszyć to utrudnił dojazdy bo elblążanie mogą się przesiadać by gdzie kolwiek dojechać i marnować czas to jest wróbla polityka gospodarcza miasta i regiony elbląskiegol
(2021.07.16)