A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A po co budować u nas mariny, przecież u niemców jest ich dużo.
A kiedy pole kempingowe ????
@Ktoico - zabetonować wszystko
Dumny masz rację
Nowa droga Pogrodzie Frąbork a śćieżek rowerowych brak idiota tak projektuje drzewka posadzone w rowie odwadniającym
Brawo pomysłodawcom, pamiętam tamten Suchacz był piękny. Droga otwiera się dla turystów.
Dobrze by było żeby pomyślano o kolei nad zalewowej do Fromborka, piękna trasa.
Kochany PortElu. Nie piszcie takich wyświechtanych "socjalistycznych"tutułów "Chcą rozbudować. .. ."Pisać po prostu jak w tym przypadku : "Władze Tolkmicka chcą. .. .. "
@Polak Maly.
@DresBląg - Masz rację wróbla wykopać z ratusza i tych złodziei radnych czas na zmiany pokazał z komunikacją miejską zamiast ulepszyć to utrudnił dojazdy bo elblążanie mogą się przesiadać by gdzie kolwiek dojechać i marnować czas to jest wróbla polityka gospodarcza miasta i regiony elbląskiegol