A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Do Olszczyna? :)A więc przesłaliście to w najgorsze możliwe miejsce jeśli chodzi o walkę o "dobrostan Elbląga". Przecież dla tych ludzi to na rękę, że Elbląg znowu trochę podupadnie. Trzeba było zaangażować od razu Warszawę. No, ale cóż. Obym się mylił.
@RobertKoliński - Panie Robercie, czy nie uważa Pan, że Kolej Nadzalewowa to już pieśń przeszłości? Czy podróżował Pan nią pod koniec jej "życia"? Ja owszem i zapewniam - nie cieszyła się zainteresowaniem, delikatnie rzecz ujmując. Czy nie sądzi Pan, że zdecydowanie bardziej przysłużyłoby się społeczeństwu, miastu i ZUS-owi (sport to zdrowie)rozebranie torów i zrobienie ścieżki spacerowo-rowerowej wzdłuż Zalewu? Byłoby to coś wspaniałego, znanego na całą Polskę, bardziej niż Green Velo, który - proszę wierzyć - jest znany w Polsce. Rowery, rolki, hulajnogi, spacery - to jest właśnie melodia przyszłości. Myślę, że trzeba się pogodzić z tym, że reaktywacja kolei byłaby jedynie sentymentalną podróżą donikąd.
To dobry pomysł, tylko kto będzie pogłębiał tor wodny do Suchacza. Na razie jest 80cm?
Dzieci niech biorą sobie kredyt hipoteczny a nie liczą na rodziców. I tak jest już łatwiej jak kiedyś, są ulgi itp.
@Ktoico - Asfalt? Zwariowany pomysł, i tak jest gorąco. Spacerować lepiej po ziemi, a nie po asfalcie. ..
@pitu pitu - Nooo, ta władza jest przecież wybitnie prorosyjska - jarkacz podpisał porozumienie, to i będzie ciągnął w tę stronę
@boy63 - Koszt przekopu to pikuś - zobacz ile kurski co roku dostaje!
@RobertKoliński - Pomijajac tą neomarksistowską papkę, ktorą mzna czytać tylko po to, żeby się trochę "odmóżdżyć", to zastanawia mnie czy są jakieś przesłanki o jakichkolwiek powiązaniach elbląskich "elit"polityznych z kimś kto mieszka wzdłuż linii kolejki. Dlaczego tylko władze Elbląga byly przeciw i tak hsiterycznie zaorały dworzec? Tory biegną często tuż przy domkach. A co jesli akurat w jednym z nich mieszka jakiś pociotek kogoś z wladz, któremu szum pociągu będzie przeszkadzał, więc "popłakal"się do jakiegoś radnego czy samego prezydent?
@Do_pomorskiego - Czy jest możliwe obliczenie ilości pesymistów i optymistów w Elblągu na podstawie zamieszczanych komentarzy na portElu?