UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie tylko nie poprawiono Tolkmicka. Pogorszono stan poniemiecki. Wcześniej było wąskie wejście z długim skośnym nasypem tłumiącym fale. Teraz jest szerokie wejście dla fal i nic co by je tłumiło. Wszędzie pionowe betony wzmacniające kotłowaninę. Warto też wspomnieć epokowy wynalazek polskich hydrotechników. Most zwodzony w Ujściu. Nigdy nie otwierany. Wycieczki należy tam oprowadzać. Podobnie jak na most samochodowy w Elblągu, przez który samochody nie mogą jeździć. Co by tu jeszcze spieprzyć. .. .. ?

entuzjasta

Anuluj