UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli wg Ciebie miarą rozwoju i postępu jest aborcja to gratuluję głupoty. Elbląg jest za życiem. Wypad za Odrę to ci jeszcze eutanazję zrobią w imię tego nie średniowiecza
Jeżeli wg Ciebie miarą rozwoju i postępu jest aborcja to gratuluję głupoty. Elbląg jest za życiem. Wypad za Odrę to ci jeszcze eutanazję zrobią w imię tego nie średniowiecza