A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nowy inwestor powinien wrócić do korzeni poprzednich funkcji obiektu czyli przerobić go na "hotel"pracowniczy dla np. ukrainców tudzież innych napływowych pracowników których coraz większa liczba w Naszym mieście ale i nie tylko. Gdzie wynajem mieszkania nie zawsze idzie w parze z ideą gromadzania środków i później wysyłania ich zza granicę do rodzin.
@B - Ale jest park w okolicy
Gdzie się podział pomnik Tezeusza który stał przed budynkiem?
A co myślicie jak by przenieść tu lokatorów ze skrzydlatej hotelu na Łęczyckiej, Jaśminowej i tu przed carefurem jest takie domostwo z komórkami he he
5 mln max cały do remontu. Pamietam jak mialem w nim studniówke. .. ehhhh
Wojcik to kupi i zrobi Intercontinental na ktorego zapleczu jest Borys:))))
Do Baltazar Gabka-przeciez Elblag to zlepek Ukraincow wysiedlonych po akcji Wisla. .. Napisz emblomzan, wiekszosc ma ukrainskie korzenie, dlatego tak ciezko w tym miescie zyc. Jak mowil Piłsudzki Polska to piekny kraj tylko ludzie qu y
@:;) - .. przybytek zwany b.. i będzie dużo chętnych spoza Elbląga