UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co myślicie jak by przenieść tu lokatorów ze skrzydlatej hotelu na Łęczyckiej, Jaśminowej i tu przed carefurem jest takie domostwo z komórkami he he
A co myślicie jak by przenieść tu lokatorów ze skrzydlatej hotelu na Łęczyckiej, Jaśminowej i tu przed carefurem jest takie domostwo z komórkami he he